Online poradna

Víme, že čas je komodita, které nikdy není nazbyt. Víme, že v dnešním shonu je někdy těžké ho najít dostatek na všechny věci, které potřebujete vyřešit. Osobní kontakt považujeme za jeden z nejdůležitějších způsobů komunikace při poskytování právních služeb, ale také víme, že ne vždy je pro Vás možností potkat se osobně. Vašeho času si vážíme, a proto jsme se rozhodli Vám zprostředkovat naše právní služby a právní poradenství těmi nejpohodlnějšími cestami – nově včetně online poradny.

Nemusíte nikam jezdit přes celé město, nemusíte shánět hlídání pro děti, dlouze listovat kalendářem a hledat ten správný den, kdy Vám šéf odsouhlasí dovolenou. Stačí si jen vybrat formu komunikace, která Vám nejvíce vyhovuje, a už jste ve spojení s našimi specializovanými advokáty – e-mailem, telefonicky, videohovorem, či při osobním setkání. My se Vám všude budeme věnovat se stejnou péčí a důsledností. Ceny u jednotlivých typů konzultací jsou uvedeny bez DPH dle stanovené doby konkrétní konzultace. Pokud dojde k přesahu této doby, domluvíme se na doúčtování poskytnutých služeb.

E-MAILEM

Stručně, rychle a přímo od stolu. Právní odpovědi dostanete přímo do své e-mailové schránky.

1 600 Kč + DPH
65 € + DPH

+ vice informací

TELEFONICKY

Stačí jen zvednout telefon a probrat s našimi advokáty vše potřebné. Cena zahrnuje přípravu advokáta a až 30 minut konzultace na jeden hovor.

1 700 Kč + DPH
70 € + DPH

+ více informací

VIDEOHOVOR

Z očí do očí, navíc z pohodlí domova nebo kanceláře. To jsou naše právní videokonzultace. Cena zahrnuje přípravu advokáta a až 30 minut konzultace na jeden hovor.

1 700 Kč + DPH
70 € + DPH

+ více informací

OSOBNĚ

Osobní setkání v naší kanceláři. Expresní příprava advokáta a následné 45 min. jednání.

2 000 Kč + DPH
80 € + DPH

+ více informací

Prosíme, vyplňte krátký formulář (videohovor)

Vyplnění elektronického formuláře je pro nás důležité, abychom se dopředu seznámili s Vaším problémem a mohl se Vás tak ujmout advokát se specializací na danou oblast práva, které se Váš případ týká. Advokát tak bude zároveň mít možnost se co nejlépe připravit na konzultaci s Vámi. Nebudete muset ztrácet čas uváděním advokáta do základů Vašeho problému, ale společně situaci rozeberete a advokát Vám navrhne možné způsoby řešení.

Ve formuláři se pokuste jasně a chronologicky popsat nejpodstatnější body Vašeho problému. Zaměřte se na stěžejní okolnosti případu a sestavte si dotazy. Ideálně zkuste oblast práva, kterého se Váš případ týká, nadefinovat už v předmětu zprávy ve formuláři. Po odeslání formuláře dostanete na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení s platebními pokyny.

Platby zajištujě platební brána ComGate. více informací

ComGate

Jak to funguje

E-MAILEM

Odpovědi dostanete přímo do Vaší e-mailové schránky, rychle a se stejnou péčí a důsledností, a to se ani nemusíte zvednout od stolu. Stačí Vám přístup k e-mailu a připojení k internetu.

Ve formuláři výše nám popište situaci, se kterou potřebujete poradit. Garantujeme Vám, že Vašemu případu se bude věnovat advokát se zaměřením na oblast práva, kterého se Váš problém týká. Po odeslání formuláře dostanete na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení s platebními pokyny. Váš dotaz zodpovíme na Vámi uvedený e-mail nejpozději do 5 pracovních dní od obdržení platby na náš účet.

Telefonicky

Svůj problém proberete v klidu s advokátem přímo po telefonu. Nemusíte nikam běžet, ani hledat prostor ve svém nabitém kalendáři. Stačí Vám pouze dobrý signál a telefon.

Vyplňte do formuláře výše termín a čas, kdy se s Vámi můžeme spojit. Po odeslání formuláře dostanete na Vámi uvedenou e-mailovou adresu potvrzení s platebními pokyny. Následující pracovní den po připsání platby na náš účet Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na přesném termínu telefonické konzultace s advokátem. Cena zahrnuje 30 minutovou konzultaci po telefonu s advokátem, který je specialista na oblast práva, kterého se Váš problém týká. Telefonicky se s Vámi spojí přímo z naší specializované konferenční místnosti, kde budete mít společně dostatek prostoru a soukromí.

Videohovor

Vaše požadavky a problém, se kterým se potýkáte, rozeberete s naším advokátem z očí do očí, ale zároveň z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Stačí Vám připojení k internetu, počítač s kamerou a mikrofonem nebo telefon.

Vyplňte formulář výše, včetně termínu a času, kdy se s Vámi můžeme spojit. Po odeslání formuláře obdržíte na uvedený e-mail potvrzení s platebními pokyny. Následující pracovní den po připsání platby na náš účet Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na konkrétním termínu a formě videohovoru se specializovaným advokátem. Videohovorem se s Vámi spojí přímo z naší specializované konferenční místnosti, kde budete mít společně dostatek prostoru a soukromí. Cena zahrnuje 30 minutovou konzultaci ve formě videohovoru.

osobně

Přímo u nás v kanceláři proberete se specializovaným advokátem zabývajícím se oblastí práva, kterého se týká Vaše situace, veškeré možnosti a návrhy možného řešení. Stačí Vám se u nás objednat a dorazit na setkání.

Vyplňte formulář výše. Díky zaslaným informacím se náš advokát bude moci co nejlépe seznámit s Vaším problémem a připravit na osobní schůzku. Po odeslání formuláře obdržíte na uvedený e-mail potvrzení s platebními pokyny. Následující pracovní den po připsání platby na náš účet Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na konkrétním termínu osobního setkání s advokátem. V ceně je zahrnuta 45minutová příprava a 45minutová osobní konzultace s advokátem.